taishan
18 بهمن 1401 - 19:37

رضایی: استقلال مکتب حجازی و پورحیدری است/ هواداران شرمنده‌ام کردند

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال مکتب حجازی و پورحیدری است، اما کسی نیست که این مسائل را به هواداران منتقل کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا رضایی پس از پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت:  خداراشکر می‌کنم در این بازی پیروز شدیم و هواداران با خوشحالی از ورزشگاه رفتند. من زیاد صحبت نمی‌کنم، اما امروز از بزرگترها اجازه گرفتم تا بتوانم صحبت کنم. در این هفته‌ها شرایط بسیار خوبی نداشتم. من هیچ وقت یک تیم را اینقدر خانواده ندیده بودم. من از همه بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم و فهمیدم که واقعاً استقلال مکتب ناصر حجازی و منصور پورحیدری است، اما کسی نیست که این مسائل را به هواداران منتقل کند. 

وی در خصوص حمایت هواداران نیز گفت: از همه هواداران به خاطر پیام‌ها و حمایت‌های خود تشکر می‌کنم. از همه هواداران هم عذرخواهی می‌کنم، اگر علیرضا رضایی در حد خودش ظاهر نشد. در این چند هفته یک سری اتفاقات برایم افتاد که طبیعی است. یک بازیکن حرفه‌ای در طول بازی‌های خود ممکن است هر اتفاقاتی را به چشم ببیند. باز هم من از همه تشکر می‌کنم و امیدوارم که بتوانم محبت های هواداران را جبران کنم.

رضایی خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم که در باشگاه استقلال هستم و در آینده امیدوارم بتوانم بهتر از گذشته باشم. تیم استقلال در روند رو به جلویی دارد و انشاالله می توانیم که قهرمان شویم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1025882