taishan
18 بهمن 1401 - 17:51

دستگیری عاملان درگیری، تخریب و سرقت/ کشف ۳ قبضه چاقو و قمه

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری عوامل اصلی درگیری، ایجاد ضرب و جرح و تخریب مغازه و خودرو، خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۴نفر از عاملان اصلی درگیری که اقدام به ایجاد ضرب و جرح ، تخریب مغازه و خودرو نموده بودند، خبر داد.

 فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان داشت : در پی اعلام خبر از سوی مرکز پیام مبنی بر درگیری و تخریب خودرو سریعاً تیم های عملیاتی پلیس اطلاعات و کلانتری۱۳۱شهرری به محل اعزام شدند که متاسفانه قبل از حضور ماموران عاملان از صحنه متواری شده بودند.

وی افزود: در بازدید میدانی مشخص شد چهار نفر از اراذل و اوباش اقدام به ایجاد ضرب و جرح و تخریب مغازه و خودرو ، سرقت دو دستگاه تلفن همراه و مقداری وجه نقد از یک شهروند کرده بودند.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: با بررسی های تخصصی و فنی و اقدامات هوشمندانه پلیسی در کمتر از یک ساعت مخفیگاه عاملان در اطراف شهرستان ری شناسایی و پس از انجام هماهنگی های لازم سریعاً تیم های عملیاتی به موقعیت اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: هر۴ متهم در یک عملیات ضربتی و منسجم دستگیر شده و در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۳قبضه سلاح سرد (قمه و چاقو) ۲ دستگاه ضبط خودرو مسروقه، ۷ دستگاه تلفن همراه مسروقه،یک دستگاه لپ تاپ کشف گردید.

 فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطر نشان کرد: تحقیقات جهت تکمیل پرونده همچنان ادامه دارد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1025504